taxilovearsenal hozzászólása:

PROVIDENCE BRUINS - NORFOLK ADMIRALS
1-5

Újabb verség, ezúttal Norflokban, a Tampa farmcsapatától.

Talán a legjobban a következő számok fejezhetik ki a meccset: kapura lövés 44-18, nem a Providence javára...

Az első a harmadban 16-3 volt ugyanez a mutató, ennek ellenére 1-1-el fordultak a csapatok. A Norfolk PP góllal szerezte meg a vezetést, amit a Bruins szintén PP találattal egyenlítette ki (Tardif, Camper, Warsofsky).

A második és harmadik etapról összevontan talán annyit lehetne mondani, zsinórban kaptuk a gólokat. Pedig ugyanannyi PP-t kaptunk, mint Ők (7db), és nem világverő csapat ez az Admirals, a csoportjukban 3-ok 11-8-0-1-el. Ezzel a vereséggel a Bruins csoportnegyedik 8-12-1-1-el.

Hutchinson védett, nem rosszul ő csak 4-et kapott a 43 lövésből, az utolsó gól EN volt.